Опубликовано вчера

Promoter

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Гибкий график
Oпыт:
Без опыта
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Suntem în căutarea unor persoane dinamice și comunicative pentru a se alătura echipei noastre ca promotori (F/M).

Responsabilități:

  • Promovarea și vânzarea produselor pentru a răspunde întrebărilor și a oferi informații despre produse.
  • Abilități excelente de comunicare și prezentare.
  • Orientare către rezultate și abilitatea de a atinge obiectivele. Capacitatea de a lucra în mod independent și în echipă.
  • Experiență anterioară în vânzări/promovare constituie un avantaj, dar nu este obligatorie.

Beneficii:

  • Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și suport continuu pentru dezvoltarea abilităților tale.
  • Grafic part-time: 08:00-12:00 / 16:00-20:00.

Trimite-ne CV-ul tău la adresa: mariana.matran@ids.md">mariana.matran@ids.md.

Așteptăm cu nerăbdare să ne întâlnim cu viitorii promotori!

- [показать номер]068282149
- [показать номер]069909909

Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв
Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?