Опубликовано сегодня

Manager vanzări, call-centru

Основная информация

Зарплата:
от 25 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв, Центр

Описание вакансии

Reponsabilități:

  • Identificarea nevoilor clientului și propunerea celor mai bune soluții;
  • Promovarea serviciilor și imaginii companiei pentru potențialii clienți;
  • Intermedierea tranzacțiilor imobiliare;
  • Dezvoltarea relațiilor cu clienții;
  • Raportarea activității.

Candidatul ideal:

  • Abilitatea de a iniția și susține relații de parteneriat productive;
  • Bune abilităţi de comunicare în limba română și rusă;
  • Dorință de a depăși limitele proprii și deschis spre noi provocări;
  • Experiență în vânzări va constitui un avantaj;
  • Să dețină excelente abilități de comunicare;
  • Persoană responsabilă, eficientă cu spirit competitiv;
  • Persoană activă și orientată spre rezultat;
  • Punctual, ambițios și perseverent.

Contactează-ne la numărul: [показать номер]068777938 pentru a primi mai multe detalii sau expediați CV-ul dvs la adresa de e-mail: hr@proimobil.md.

Doar persoanele selectate vor fi contactate.

Ключевые навыки
Comunicare Time Management Lucru în echipa Adaptabilitate CRM Învățare continuă

Преимущества

Мобильный телефон

Зона отдыха

Визитные карточки

Бонусы и премии

Тимбилдинги

Tренинги

О компании

Pro Imobil.MD a fost înființată în Chișinău ca o companie concentrată spre satisfacerea eficientă a clienților și deservirea lor la cea mai înaltă calitate în toate solicitările din imobiliare.

În timp, compania domină piața imobiliară din Republica Moldova prin orientare către client, oferindu-i atât o susținere profesională, cât și înțelegerea nevoilor personale.

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Центр, str. Mihail Eminescu 52
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?