Опубликовано вчера

Manager instruire și dezvoltarea personalului

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cum ești tu?

  • Îți place să lucrezi cu oamenii;
  • Ești un bun manager și organizator;
  • Dorești să contribui la dezvoltarea companiei în care activezi;
  • Îți place să ajuți oamenii să devină mai eficienți, să-și facă lucrul mai ușor și rapid;
  • Îți place să oferi traning-uri colegilor din companie;
  • Dacă știi să gestionezi proiecte, te așteptăm în echipa noastră!

Ce vei face?

  •  Vei dezvolta metode de instruire conform priorităților companiei;
  •  Vei desfășura sesiuni de instruiri introductive pentru angajații noi;
  •  Vei organiza training-ul pentru angajați privind produsele companiei;
  •  Evaluarea eficacității programelor de formare;
  •  Evaluarea angajaților.

Cerințe:

  • Studii superioare;
  • Experiență pe un post similar de la 1 an;
  • Cunoaștere bună a limbilor romană și rusă;
  • Abilități de planificare și organizare;
  • Abilități de comunicare și colaborare;
  • Permis de conducere cat.B.
Candidații interesați sunt invitați să expedieze CV-ul la următoarea adresă: angajare@nanu.md   sau să apeleze la numărul [показать номер]062193193.
Compania își rezervă dreptul de a contacta pentru interviu doar persoanele selectate.

Преимущества

Скидки на продукты / услуги компании.

Tранспортные расходы

Корпоративная библиотека

Талоны на питание

Тимбилдинги

Tренинги

Баланс между работой и личной жизнью

Ваучеры

Оплата сверхурочной работы

Признание профессиональных навыков и повышение в должности

О компании

Компания NANU существует на рынке Республики Молдова уже более 16 летявляясь 100% местным бизнесом. В сети магазинов Nanu Market можно найти товары для строительства и ремонта, которые подойдут как профессионалам, так и мастерам-любителям.

Сеть магазинов NANU Market предлагает огромный спектр товаров самых разнообразных категорий: строительство, инструменты, сад, электротовары, сантехника, интерьер, отопление и водоснабжение, дом и кухня, подарки и украшения.

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, str. Constructorilor 1
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?