Опубликовано сегодня

Operator-Vânzari la telefon

Основная информация

Зарплата:
от 13 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cerințele față de candidat:

  • Să vorbească fluent limbile română și rusă;
  • Să aibă abilități excelente de comunicare și negociere;
  • Cunoașterea principalelor tehnici de vânzare;
  • Să fie capabil să lucreze într-un mediu de lucru dinamic;
  • Punctualitate, responsabilitate şi executivitate;

Responsabilitățile candidatului:

  • Promovarea şi vânzarea produselor companiei;
  • Menţinerea relaţiilor cu clienţii existenţi;
  • Gestionarea apelurilor telefonice de vânzări și suport;
  • Încasarea şi urmărirea datoriilor clienţilor;
  • Consolidează relațiile cu clienții oferind suport de înaltă calitate;

Oferta companiei:

  • Un pachet salarial competitiv, începând de la 13000 MDL;
  • Un mediu de lucru plăcut și provocator;
  • Oportunități de creștere și dezvoltare profesională.
  • Program de lucru de Luni-Vineri.

Procesul de depunere a candidaturii:

Pentru a aplica la această poziție, vă rugăm să trimiteți CV-ul dumneavoastră prin intermediul platformei delucru.md.

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Рышкановка, str. Bucovinei 35
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?