Опубликовано вчера

Manager Achizitii

Основная информация

Зарплата:
15 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Ботаника, Кишинёв, Чеканы

Описание вакансии

Te vei ocupa cu:

  • Analiza stocurilor existente și efectuarea comenzilor;
  • Gestionarea procesului de achiziție;
  • Menținerea relațiilor cu furnizorii actuali și dezvoltarea noilor colaborări.

Așteptăm să deții:

  • Experiența într-o poziție similară va constitui un avantaj;
  • Cunoașterea limbii engleze - nivel conversațional;
  • Cunoașterea programului 1C, obligatoriu;
  • Responsabilitate și comunicare eficientă.
    Persoanele cointeresate sunt rugate sa transmita CV-ul la adresa de mail: palaceconstruct.md@gmail.com
Отправить резюме

О компании

Palace Construct activeaza din anul 2016 si s-a făcut imediat remarcată pe piața din Republica  Moldova oferind servicii de instalare a sistemului de încălzire, canalizare, apeduct și ventilare.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:
Адреса вакансии:
Кишинёв, Чеканы, str. Lunca Bicului 31 C
Кишинёв, Ботаника, str. Lunca Bicului 31/c

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?