Опубликовано сегодня

Manipulant marfa, Depozitar

Основная информация

Зарплата:
3 000 RON
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Без опыта, Студенты, Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Бухарест, За границей, Румыния

Описание вакансии

Vrei sa pui bazele unei cariere pe termen lung alaturi de oameni profesionisti si prietenosi, vino in echipa, sa contribui si tu.

Responsabilitati:

  • Descarcarea si incarcarea marfurilor din/in camioane sau rafturi in mod atent si responsabil;
  • Transportarea si plasarea marfurilor in locurile desemnate pe depozit;
  • Asamblarea si pregatirea comenzilor de expediere;
  • Verificarea si etichetarea marfurilor pentru identificare precisa;
  • Colaborarea cu colegii pentru a asigura fluxul eficient al marfurilor pe depozit.

Cerinte:

  • Experienta anterioara ca manipulant marfuri poate fi un avantaj, dar nu este obligatorie;
  • Abilitati bune de organizare si atentie la detalii pentru manipularea corecta a marfurilor;
  • Responsabilitate si respectarea regulilor si procedurilor de manipulare si depozitare;
  • Capacitatea de a lucra in echipa si de a urma instructiunile;

Oferim:

  • Salariu competitiv si loc de munca stabil;
  • Cazare
  • Oportunitati de dezvoltare profesionala;
  • Posiblitatea de a creste in salariu

О компании

Suntem o companie specializata in distributia si importul de produse DIY, cu sediul in Bucuresti, Otopeni

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Румыния, Otopeni, str. Avram Iancu 38
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?