Опубликовано вчера

Specialist coordonator in logistica si import-export

Основная информация

Зарплата:
5 000 RON
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Бухарест, За границей, Румыния

Описание вакансии

Responsabilitati:

  • Gestionarea proceselor de import si export, asigurandu-va ca produsele noastre sunt livrate in mod eficient si la timp
  • Coordonarea cu furnizorii si transportatorii pentru a organiza transportul si logistica de depozitare
  • Indeplinirea cerintelor administrative si documentarea corecta a tuturor operatiunilor logistice
  • Participarea la procesul de contabilitate primara, inclusiv inregistrarea facturilor si reconcilierea platilor

Cerinte:

  • Abilitati avansate de comunicare in limba rusa si engleza (scris si vorbit)
  • Abilitati excelente de utilizare a programelor Microsoft Excel, Word si Google Drive
  • Experienta anterioara in domeniul logistic si import-export
  • Cunostinte solide de contabilitate primara
  • Abilitati organizatorice si atentie la detalii
  • Capacitatea de a lucra eficient intr-un mediu dinamic si sub presiune

Oferim:

  • Salariu 5000 lei, loc de munca stabil;
  • Cazare
  • Oportunitati de dezvoltare profesionala;
  • Posiblitatea de a creste in salariu

Daca sunteti gata sa va alaturati echipei noastre, va rugam sa trimiteti CV-ul dvs. impreuna cu datele de contact la adresa: miroslav .romanov @ elefant-tools . ro ori pentru mai multe detalii va rugam sa apelati numarul indicat

О компании

Suntem o companie specializata in distributia si importul de produse DIY, cu sediul in Bucuresti, Otopeni

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?