Опубликовано вчера

Magaziner-Controlor

Основная информация

Зарплата:
от 15 000 MDL
Вид занятости:
Full-time, Гибкий график
Oпыт:
Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Кишинёв, Центр

Описание вакансии

Cine suntem:
„Linia H2O” cu o istorie de peste 28 de ani pe piața Republicii Moldova, este unul din liderii pieței comerțului cu produse tehnico-sanitare, gresie din ceramică, mobilă, laminat și uși de interior.
Ne puteți găsi pe web www.liniah2o.md sau pe facebook www.facebook.com/liniah2o

În acest moment, ne completăm echipa cu depozitari-Controlori.

Expediază CV-ul sau apelează dacă ai calitățile profesionale și personale enumerate mai jos:

Calificări și competențe:

Căutăm un candidat cu următoarele calificări:

  • cunoștințe în domeniul controlului și eliberării mărfii;
  • experiență într-o poziție similară;
  • gândire logică
  • abilitate de sistematizare a volumelor mari de informație și sinteză
  • persoană energică;
  • capacitate fizică bună și rezistență la efort fizic;
  • responsabilitate, atenție, decență.

De ce să lucrezi cu noi?

Beneficii acordate de Companie:

  • salariu lunar  de la 15 000 la 20 000 lei/lună
  • dezvoltare profesională permanentă într-o companie modernă;
  • depozit dotat și confortabil;
  • program de lucru: 5 zile lucratoare, program flexibil, 2 zile libere.
  • Locul de munca: Depozit LiniaH2O

Cum aplici:
Dacă ești interesat să aplici pentru această poziție, trimite CV-ul la hr@liniah2o.md, iar întrebările despre poziție le poți adresa la telefonul tel. 079 770 041.

Te așteptăm în Echipa „Linia H2O”!!!

Отправить резюме

О компании

Compania „Linia H2O”, cu o istorie de peste 28 ani pe piața Republicii Moldova, este unul dintre liderii pieței comerțului cu gresie, faianță și obiecte sanitare, în deplină ascensiune și dezvoltare.
În prezent suntem un colectiv tânăr și dinamic, cu propria rețea de magazine specializate.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Центр, Chișinău, str. Columna 170/lit. Ș (Teritoriul Parcului Industrial Tracom)
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?