Недавно опубликовано

Învățător de clasele primare

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time, Part-time
Oпыт:
Студенты, Entry-Level (< 2 лет), Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Ботаника, Кишинёв

Описание вакансии

Cerințele față de candidat

Candidatul ideal ar trebui să dețină o calificare în educație primară și să aibă o experiență de lucru de cel puțin 2 ani într-un mediu educațional. Este necesară o înțelegere solidă a metodelor de învățământ pentru clasele primare, precum și o capacitate demonstrată de a gestiona și de a inspira elevi de diverse abilități și aptitudini.

  • O diplomă în educație sau un domeniu similar
  • Experiență de lucru de cel puțin 2 ani ca profesor
  • Excelente abilități de comunicare și îndrumare
  • Empatie și răbdare cu elevii

Responsabilitățile candidatului

Învățătorul va trebui să se asigure că fiecare elev își atinge potențialul maxim prin furnizarea unui mediu pozitiv și educațional. Candidatul se va aștepta să planifice și să implementeze lecții inovatoare, să evalueze și să raporteze progresul elevilor și să colaboreze cu colegii pentru a îmbunătăți strategiile de învățare.

Oferta companiei

"ELITEX" se mândrește cu oferirea unui mediu de lucru dinamic și plin de recompense, unde talentul și munca grea sunt recunoscute și apreciate. Salariul este negociabil, iar programul de lucru poate fi adaptat pentru a se potrivi nevoilor individuale ale candidatului, cu posibilități full-time sau part-time.

Procesul de depunere a candidaturii

Dacă sunteți interesat de această poziție, vă rugăm să trimiteți CV-ul dvs. prin intermediul platformei delucru.md.

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Ботаника, bd. Dacia, 53/2
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?