Опубликовано вчера

Inginer proiectant 3D

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time, Part-time, Гибкий график
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет), Mid-Level (2-5 лет), Senior-Level (> 5 лет)
Город:
Кишинёв, Телецентр

Описание вакансии

Calificări:

  • Cunoștință în crearea de modele 3D detaliate, proiecte de inginerie și documentație tehnică cu experiență într-un cadru industrial.
  • Abilități puternice CAD 3D, cu capacitatea de a vizualiza și crea modele și ansambluri precise.
  • Înțelegerea solidă a desenelor tehnice, cu capacitatea de a interpreta și crea scheme complexe.
  • Abilități excelente de comunicare, capabile să discute eficient conceptele tehnice și să prezinte ideile în mod clar.
  • Abilități puternice de rezolvare a problemelor, cu accent pe furnizarea de soluții practice adaptate nevoilor specifice.
  • Competență cu sisteme informatice, inclusiv competență în MS Word și alte programe relevante.
  • O mentalitate creativă, cu o pasiune pentru inovare și îmbunătățire continuă.
  • Abilitatea de a urma instrucțiunile cu atenție și dorința de a învăța și de a se adapta la noile provocări.
  • O atitudine pozitivă, o etică puternică a muncii și angajamentul de a respecta termenele limită.

Responsabilitati:

  • Dezvoltă și produce modele 3D detaliate și desene de construcție folosind software CAD avansat.
  • Colaborează cu ingineri și arhitecți pentru a crea proiecte precise și funcționale.
  • Examinează și analizează specificațiile de proiectare, schițele, desenele și alte date pentru a evalua fezabilitatea și a optimiza proiectele.
  • Pregătește modele și desene detaliate pentru revizuire de către ingineri și arhitecți, asigurând conformitatea cu cerințele proiectului și standardele industriei.
  • Specifică dimensiunile, materialele și procedurile necesare pentru producerea de produse noi sau îmbunătățiri ale proiectelor existente.
  • Evaluează codurile de construcție, regulamentele și alte documente tehnice pentru a se asigura că proiectele îndeplinesc toate reglementările și cerințele relevante.

Dacă sunteți interesat de această poziție, vă rugăm să trimiteți CV-ul împreună cu următoarele:

Vă rugăm să trimiteți candidatura la job@techinvest.md.

Așteptăm cu nerăbdare vești de la tine!

Преимущества

Кофе / чай / снеки

Зона отдыха

Командировки

Бонусы и премии

Тимбилдинги

Курсы иностранных языков

Путешествия

Баланс между работой и личной жизнью

О компании

Frank Technology, o nouă sucursală a entitatilor Tunetanken și Scan-Plast in Moldova, este o companie internațională care dezvoltă, produce și comercializează un număr mare de produse diferite fabricate integral sau parțial din materiale compozite armate cu fibre.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?