Опубликовано вчера

Manager pentru vânzări la distanță

Основная информация

Зарплата:
1 300 EUR
Вид занятости:
Full-time, Part-time
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет), Mid-Level (2-5 лет), Senior-Level (> 5 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Compania noastră, Protest, caută manageri de vânzări cu experiență, care cunosc limba română și au experiență de lucru în call center.

Lucrăm cu o bază de clienți din România, care deja au achiziționat produsele noastre. Dacă sunteți capabil să comunicați convingător la telefon, să gestionați obiecțiile și să obțineți rezultate, alăturați-vă nouă!

Ce trebuie să faceți:

  • Vânzarea produselor de frumusețe și sănătate;
  • Gestionarea obiecțiilor clienților;
  • Consultarea clienților cu privire la produse;
  • Lucrul cu scripturi în sistemul CRM “SelesRender”.

Noi oferim:

  • Muncă complet la distanță cu program 5/2 sau 2/2, la alegerea dvs.;
  • Salariu competitiv de la 700 la 1900 de euro (rată orară fixă + KPI);
  • Plăți săptămânale;
  • Instruire plătită;
  • Bonus în bani pentru fiecare prieten adus în companie;
  • Oportunitate de a vă dezvolta cariera în cadrul companiei!

Important pentru noi:

  • Experiență de cel puțin 1 an ca manager de vânzări în call centre;
  • Cunoașterea limbii române la nivel C1 sau mai avansat;
  • Locul de muncă (organizarea liniștii în timpul procesului de lucru, calculator sau laptop, internet stabil, căști);
  • Experiență în vânzări ca un avantaj (dacă nu o aveți - vă vom învăța totul!).

Așteptăm noi colegi în echipă!

Преимущества

Удаленная работа

Гибкий рабочий график

Баланс между работой и личной жизнью

Персональные бонусы

Оплата сверхурочной работы

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Англия, Londra, Suite 6032 128 Aldersgate Street
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?