Опубликовано сегодня

Laborant farmacist (asistent farmacist)

Основная информация

Зарплата:
от 6 370 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Без опыта, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cerințele față de candidat:

  • Studii de nivel tehnic profesional;
  • Cunoașterea limbii române;
  • Abilități de organizare și atenție la detalii;
  • Capacitatea de a lucra în echipă;
  • Disponibilitatea de a lucra full-time;

Responsabilitățile candidatului:

  • Pregătirea soluțiilor și a preparatelor farmaceutice;
  • Verificarea și stocarea medicamentelor;
  • Înregistrarea și raportarea rezultatelor experimentelor;
  • Respectarea normelor de sănătate, securitate și de mediu.

Oferta companiei:

  • Salariu competitiv, de la 6370 MDL;
  • Contract individual de muncă;
  • Oportunități de învățare și dezvoltare profesională;
  • Mediu de lucru profesionist și dinamic;
  • Program de lucru full-time.
Procesul de depunere a candidaturii:

Dacă sunteți interesat de această oportunitate, vă invităm să depuneți CV-ul dumneavoastră prin intermediul platformei delucru.md.

Vă așteptăm să faceți parte din echipa noastră!

О компании

Institutul de Medicină Urgentă este o instituție medico-sanitară publică, care are misiunea de a răspunde promt la necesitățile medicale ale populației și a deservi cele mai grave cazuri din întreaga țară. Spitalul are în componenţa sa 7 departamente medicale dotate cu echipament performant pentru investigarea, diagnosticarea și tratamentul pacienților.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Буюканы, str. Toma Ciorbă, 1
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?