Опубликовано сегодня

Designer Mobila

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cerințele față de candidat:

Candidatul potrivit pentru această poziție ar trebui să îndeplinească următoarele cerințe:

  • Absolvirea unei facultăți de design sau arhitectură;
  • Experiență anterioară de lucru (0-2 ani) în domeniul proiectării de mobilă;
  • Cunoasterea programelor de proiectare/design specifice (AutoCAD,SketchUp)
  • Cunoștințe de baza ale materialelor folosite în producția de mobilă.
  • Atenție la detalii și orientare către calitate;
  • Capacitatea de a lucra în echipă și de a respecta termene limită.

Responsabilitățile candidatului:

  • Dezvoltarea de designuri pentru mobilier conform cerințelor clientului;
  • Pregătirea și prezentarea designurilor către client;
  • Munca de echipă cu departamentul de producție pentru implementarea proiectelor.

Oferta companiei:

Oferim un mediu de lucru pasionant, la frontieră a inovației în designul de mobilă, cu oportunități de creștere profesională și un pachet salarial competitiv. Oferim de asemenea flexibilitate, o echipă unită și un birou cu toate facilitățile necesare.

E-mail: grapinvasile@gmail.com">grapinvasile@gmail.com
Telefon: +[показать номер]373 62 178 818

Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв
Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?