Недавно опубликовано

Profesor de engleza

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
По вечерам
Oпыт:
Студенты, Entry-Level (< 2 лет), Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Кишинёв, Центр

Описание вакансии

Academia Națională de Șah din Moldova își extinde echipa și caută pedagogi dedicați și pasionați pentru a se alătura programelor noastre de instruire! Dacă ești un educator talentat și dorești să contribui la dezvoltarea tinerelor generații, te invităm să aplici pentru unul dintre posturile noastre vacante:

Posturi disponibile:

  1. Pedagog de Șah (online și offline)
  2. Pedagog de Matematică (online și offline)
  3. Pedagog de Limba Engleză (doar online)
  4. Instructor de Programare IT (doar online)

Cerințe:

  • Studii pedagogice (anii terminali/finisate) sau certificat care atestă cunoașterea obiectului predat.
  • Experiență sau aptitudini dovedite în lucrul cu copiii.
  • Echipament tehnic necesar: laptop sau calculator cu acces la internet rapid.
  • Abilități de adaptare rapidă la soft-uri și tehnologii noi.
  • Disponibilitate de a lucra după-amiaza, începând cu ora 15:00, cu program flexibil.
  • Vârsta minimă: 21 de ani.
  • Seriozitate, responsabilitate și o dorință autentică de a contribui la educația copiilor.

Ce oferim:

  • Oportunitatea de a lucra într-o instituție de prestigiu cu tradiție în educația și formarea copiilor.
  • Suport continuu pentru dezvoltarea profesională și adaptarea la metode moderne de predare.
  • Mediu de lucru plăcut și colaborativ, axat pe inovație și creștere.

Dacă te regăsești în descrierea de mai sus și ești gata să faci parte din echipa noastră, așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem! Trimite CV-ul tău la hr@sah.md și te vom contacta pentru a stabili un interviu.

Academia Națională de Șah din Moldova - Împreună formăm campionii de mâine!

О компании

Academia Națională de Șah din Moldova este un centru de șah de talie internatională şi un lider recunoscut în pedagogia șahului în Moldova.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?