Опубликовано вчера

Contabil

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Страшены

Описание вакансии

Cerințe:

  • Studii superioare de specialitate (contabilitate, finanțe)
  • Experienţa de lucru în funcție de Contabil de cel puţin 2 ani
  • Cunoștințe temeinice în ce privește legislația în vigoare în domeniul contabil
  • Cunoașterea contabilității computerizate (1C versiunea 8.3)
  • Posedarea programelor MS Office (Word, Excel)
  • Responsabilitate, inițiativă și flexibilitate
  • Cunoasterea limbii engleze va fi un avantaj.

Condiții de muncă:

  • Loc de munca amenajat cu cele necesare (birou, laptop)
  • Instruire initiala si instruire pe parcursul perioadei de lucru
  • Suport tehnic din partea unui supervizor
  • Sisteme de lucru moderne.

Responsabilități:

  • Organizarea și ținerea evidenţei contabile în cadrul companiei
  • Efectuarea operaţiunilor de casă şi bancă
  • Evidenta facturilor de procurare
  • Perfectarea și prelucrarea documentelor primare
  • Verificarea decontarilor cu contragentii
  • Intocmirea deconturilor, ordinelor, foilor de parcurs
  • Evidenta combustibilului

О компании

Blacksea-EMS was founded by the Dutch company Power Research Electronics (PRE). PRE is specialized in DC fast charging modules and LED lighting. The tax climate and our location were for PRE the main reasons to start a production facility in Moldova.

Due to our focus, quality and flexibility, more and more companies are opting for a partnership with Blacksea-EMS. Currently we have 30 full employees and we are growing rapidly. We can quickly scale up for projects due to our production space and freelance personnel.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Страшены, str. Crasescu 1, Straseni
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?