Опубликовано сегодня

Arhivar

Основная информация

Зарплата:
от 6 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Буюканы, Кишинёв, Центр

Описание вакансии

I.P. Universitatea Pedagogică de Stat ”Ion Creangă” din Chișinău, caută o persoană entuziastă și meticuloasă pentru postul de Arhivar, potrivit pentru cei, care sunt interesați să-și construiască o carieră în acest domeniu.

Scopul general al funcției:

Organizarea, desfăşurarea şi exercitarea lucrărilor de arhivare a documentelor în instituţie, pregătirea şi depunerea lor spre păstrare la arhiva internă, pentru păstrarea şi valorificarea lor ulterioară;

Cerințele față de candidat:

  • Studii superioare, în domeniul Educației sau juridic, constituie un avantaj;
  • Postul de munca potrivit și pentru pensionari;
  • Experiența pe post similar reprezintă un avantaj;
  • Abilități excelente de organizare și de lucru cu detalii;
  • Abilitatea de a lucra cu documente confidențiale;
  • Abilitatea de a planifica și prioritiza task-urile;
  • Cunoașterea programului Microsoft Office (Word, Excel, etc.)
  • Arhivarea documentelor conform proceduriii stabilite de Serviciul de Stat de Arhiva.
  • Eliberarea certificate în l. româna și l.rusă, la necesitate.
  • Completarea rapoartelor necesare în corespundere cu cerinţele superiorului.

Responsabilitățile candidatului:

  • Clasificarea și arhivarea documentelor;
  • Gestionarea stocurilor de documente și înregistrarea acestora;
  • Mentenanța organizarea sistemului arhivistic;
  • Evidenţa documentelor transmise spre arhivare;
  • Respectarea politicii de confidențialitate a informațiilor;

Oferta companiei:

  • Un salariu începând de la 6 000 MDL;
  • Graficul de muncă de la 8.00 - 17.00;
  • Lucrul într-un mediu profesionist, dinamic și prietenos;
  • Beneficii suplimentare conform politicii interne a Instituției;

În cazul în care vă considerați potrivit pentru această funcție, vă invităm să trimiteți CV-ul dvs. prin intermediul platformei delucru.md sau la adresa de e-mail: hr@upsc.md
Pentru detalii: [показать номер]068095467

Ключевые навыки
Asertivitate Umor Adaptabilitate Toleranță Abilități interpersonale Învățare continuă Time Management Comunicare Etica în muncă Lucru în echipa Reziliență Empatie

Преимущества

Корпоративная библиотека

Зона отдыха

Бонусы и премии

Тимбилдинги

Tренинги

Вознаграждение за лояльность

Персональные бонусы

Признание профессиональных навыков и повышение в должности

О компании

Universitatea Pedagogică de Stat „Ion Creangă” din Chișinău (în continuare – UPSC) este o instituție de învățământ superior dedicată formării inițiale și continue de nivel superior a specialiștilor în domeniile Științelor educației, Științelor umanistice, Științelor sociale, Artelor, Științelor exacte și Asistenței sociale. UPSC  asigură specialiștilor calificări profesionale competitive pe piața muncii și  oferă ghidare în dezvoltarea activității de cercetare științifică și valorificarea rezultatelor acestora.

Planul strategic al UPSC este elaborat conform prevederilor reformelor în curs de desfășurare în sistemul național și european de învățământ, având ca obiectiv realizarea misiunii Universității: formarea pedagogică a cadrelor didactice și inovarea științelor educației prin cercetări inter- și transdisciplinare.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Центр, Str. Ion Creanga 1
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?