Опубликовано сегодня

Depozitar

Основная информация

Зарплата:
от 12 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Руководящая должность
Город:
Сынжерей

Описание вакансии

Atributii:

  • Controlul materiei prime la receptie Controlul materiei prime la receptie;
  • Evidenta materiei prime, produselor finite, circulatiei marfii;
  • Evidenta stocurilor de marfuri;
  • Participare la inventariere;
  • Verifică existenţa, corectitudinea şi modul de etichetare a mărfurilor;
  • Verifică termenul de valabilitate a marfurilor;
  • Evidenta registrelor in termen.

Cerințe:

  • Cunoșterea PC;
  • Cunoașterea limbii române, rusă;
  • Studii medii, superioare, economie / contabilitate;
  • Persoană responsabilă, atentă.

Salariul – de la 12000 lei

  • Regim de muncă: de la 8:00-17:00
  • Masa de prânz gratuită asigurată din partea angajatorului + transport
  • Condiții moderne de munca

Locul de muncă: Fabrica de producere a uleiurilor esențiale, r-nul Sîngerei, com. Chiscareni, s. Nicolaevca

Persoanele interesate sunt rugate sa expedieze CV-ul la email-ul: vlad.dogoter@flavascent.md

Mobil [показать номер]076617777director Dogoter Vladislav

Отправить резюме

О компании

HR менеджер не успел заполнить данное поле, но можете быть уверены, у этой компании очень интересная история. Вскоре мы свяжемся с их менеджером и прпоросим дополнить информацию. А пока можете посмотреть их предложения о работе.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Сынжерей, s.Nicolaevca
Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?