Опубликовано вчера

Administrator Restaurant

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time, Работа посменно, Гибкий график
Образование:
Гимназия / Лицей, Профессионально-техническое, Высшее
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет), Mid-Level (2-5 лет), Руководящая должность
Город:
Бельцы

Описание вакансии

Cerințele față de candidat

  • Experiență de lucru în domeniul restaurantelor de minimum jumătate de an într-o poziție de management sau un rol similar;
  • Cunoașterea limbilor română și rusă;
  • Studii medii, profesionale tehnice sau superioare;
  • Abilități bune de coordonare și supervizare;
  • Abilități excelente de comunicare și de lucru în echipă;
  • Disponibilitate pentru program full-time, în ture, cu program flexibil.

Responsabilitățile candidatului

  • Coordonarea echipei restaurantului pentru a asigura un serviciu client de înaltă calitate;
  • Supervizarea operațiunilor zilnice ale restaurantului;
  • Implementarea și respectarea standardelor de serviciu și igienă;

Cum să aplici

Te simți pregătit să te alături echipei noastre? Trimite CV-ul tău prin intermediul platformei delucru.md.

Преимущества

Бонусы и премии

Тимбилдинги

Tренинги

Вознаграждение за лояльность

О компании

Rețeaua de Restaurante

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?