Опубликовано вчера

Spalator auto, автомойщик

Основная информация

Зарплата:
от 8 000 MDL
Вид занятости:
Гибкий график
Oпыт:
Без опыта
Город:
Кагул

Описание вакансии

Cerințele față de candidat

  • Fără experiență, dar deschis să învețe și să se adapteze;
  • Punctualitate și seriozitate;
  • Abilități bune de comunicare;
  • Atitudine profesională și pozitivă.

Responsabilitățile candidatului

Responsabilitățile vor include spălarea și curățarea detaliată a autoturismelor, menținerea curățeniei pe teritoriul stației de spălare și unde este necesar, sprijinirea eforturilor echipei. Poate implica alte sarcini, după cum este necesar.

Oferta companiei

În schimb, oferim un salariu atractiv de 8000 MDL, un program de lucru flexibil și o atmosferă prietenoasă. Noi prețuim angajații noștri și suntem dedicați dezvoltării lor profesionale. Alăturați-vă nouă și faceți parte dintr-o echipă ambitioasă și energică!

Procesul de depunere a candidaturii

Suntem interesați să auzim de la tine! Te invităm să ne trimiți CV-ul printr-un mesaj direct pe platforma delucru.md.

О компании

HR менеджер не успел заполнить данное поле, но можете быть уверены, у этой компании очень интересная история. Вскоре мы свяжемся с их менеджером и прпоросим дополнить информацию. А пока можете посмотреть их предложения о работе.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кагул, Stefan cel Mare 104
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?