Опубликовано вчера

Medic Cosmetolog- Estetician

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Работа посменно
Образование:
Высшее
Oпыт:
Без опыта, Entry-Level (< 2 лет), Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Clinica GranatMed,  recunoscută în domeniul esteticii medicale, își extinde echipa și are acum două locuri vacante! Căutăm un medic cosmetolog-estetician talentat și un medic dermatolog-estetecian pentru a se alătura grupului nostru dedicat. Dacă ai experiență în domeniu, cunoștințe avansate și o abordare orientată spre pacienți, te invităm să ne cunoaștem!

Responsabilități:

  • Efectuarea procedurilor cosmetologice medicale, inclusiv tratamente faciale.
  • Evaluarea și diagnosticarea nevoilor pacienților, elaborarea planurilor de tratament personalizate.
  • Monitorizarea evoluției pacienților și ajustarea tratamentelor conform necesităților.
  • Menținerea unui standard înalt de igienă și profesionalism.
  • Colaborarea eficientă cu ceilalți membri ai echipei pentru a asigura cele mai bune rezultate pentru pacienți.

Cerinte:

  • Studii superioare în medicină, absolvite la o universitate de medicină acreditată.
  • Medic rezident  în stomatologie, chirurgie sau dermatologie.
  • Certificare medicală în domeniul dermatologiei sau medicinei estetice.
  • Cunoștințe avansate despre diferitele tipuri de piele și tratamentele adecvate fiecăruia.
  • Participare la cursuri de perfecționare în îngrijirea cosmetologică, aparatologie și cosmetologia injectabilă.
  • Abilități excelente de comunicare și relaționare cu pacienții.
  • Atenție la detalii și un standard înalt de igienă și profesionalism.
  • Capacitatea de a lucra în echipă și de a colabora eficient cu alți membri ai personalului clinicii.
  • Flexibilitate și disponibilitate pentru a lucra în ture, de la 10:00 până la 18:00, inclusiv în weekenduri, dacă este necesar.

Beneficii:

  • Salariu motivant (fix+procent), corelat cu experiența și performanța profesională.
  • Mediu de lucru modern și profesionist.
  • Dezvoltare profesională continuă.
  • Program de lucru în ture, de la 10:00 la 18:00.
  • Deplasări corporative în străinătate.

Dacă ești pasionat de medicină estetică și dorești să-ți faci o carieră de succes, trimite CV-ul tău și o scrisoare de intenție la adresa hr.granatmed.md@gmail.com sau contactează-ne la nr. de telefon +[показать номер]37369558853.

О компании

GranatMed este o clinică medicală de prestigiu, specializată în medicină estetică, acreditată de Ministerul Sănătății din Republica Moldova. Misiunea noastră este de a oferi servicii de corecție și înfrumusețare estetică, contribuind la creșterea calității vieții clienților noștri prin reabilitarea încrederii de sine. Ne mândrim cu o echipă de profesioniști dedicați, care oferă soluții personalizate pentru îmbunătățirea aspectului feței și corpului, atât pentru femei, cât și pentru bărbați. Dacă ești pasionat de domeniul esteticii și dorești să faci parte dintr-o echipă dinamică, orientată spre excelență, te invităm să aplici pentru o carieră alături de noi.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?