Опубликовано вчера

Inginer Proiectant

Основная информация

Зарплата:
от 15 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Descrierea poziției:

Inginerul Proiectant se va ocupa cu elaborarea și coordonarea proiectelor tehnice, interpretarea și transpunerea cerințelor clientului în proiecte, precum și cu colaborarea eficientă cu ceilalți membri ai echipei în vederea finalizării proiectelor.

Cerințele față de candidat:

  • Absolvent de studii superioare în domeniul Inginerie;
  • Experiență de lucru relevantă de până la 2 ani în domeniu;
  • Cunoștințe solide de utilizare a programelor CAD;
  • Atenție la detalii și capacitatea de a lucra în echipă;
  • Abilitatea de a gestiona mai multe sarcini simultan și de a respecta termenele limită

Responsabilitățile candidatului:

  • Elaborarea și coordonarea proiectelor tehnice;
  • Interpretarea și transpunerea cerințelor clientului în proiecte;
  • Colaborarea cu ceilalți membri ai echipei;
  • Urmărirea și raportarea progresului proiectelor;
  • Mentenanța și actualizarea documentației tehnice.

Oferta companiei:

Compania Masbalt SRL oferă salariu începând de la 15000 MDL și un mediu de lucru plăcut și dinamic, cu oportunități de dezvoltare profesională. Fiecare membru al echipei noastre beneficiază de acces la cele mai noi tehnologii și la o echipă de profesioniști dedicați.

Te rugăm să trimiți CV-ul tău prin intermediul platformei delucru.md.

О компании

Masbalt SRL, este o companie de constructii cu o vechime de peste 14 ani pe piata Republicii Moldova. Noi oferim angajatilor tot suportul necesar in orice problema sau intrebare!  Lucram cu suflet si din suflet cu clientii nostri! Noi suntem o echipa indreptata spre rezultat, suntem dinamici si intr-un pas cu succesul.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Старая почта, Hulboaca str. Stefan cel Mare 136
Эл. почта:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?