Недавно опубликовано

Director de Resurse Umane / HR Director

Основная информация

Зарплата:
50 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Senior-Level (> 5 лет), Руководящая должность
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Clientul nostru - unul dintre liderii în domeniul tehnologiei informației și comunicațiilor pe piața Republicii Moldova, este în căutarea unui coleg pentru funcția de: Director de Resurse Umane / HR Director.

Responsabilități:

  • Elaborarea, aprobarea și asigurarea implementării strategiei de management al resurselor umane;
  • Coordonarea tuturor proceselor din departamentul de resurse umane;
  • Identificarea nevoilor de personal și recrutare; dezvoltarea și implementarea celor mai bune practici pentru recrutare și managementul talentelor;
  • Monitorizarea aplicării corecte a legislației muncii în activitatea de gestionare a personalului;
  • Conducerea unei echipe de profesioniști, formată din 10 persoane;
  • Dezvoltarea și gestionarea programelor de formare și dezvoltare profesională;
  • Elaborarea, aprobarea, controlul implementării planului de automatizare și dezvoltare a sistemelor IT pentru procesele de resurse umane;
  • Dezvoltarea și coordonarea implementării proiectelor de dezvoltare a culturii corporative și a brandului angajatorului;
  • Analiza indicatorilor legați de salarizare și numărul de angajați, prezentarea conducerii companiei a informațiilor, rapoartelor periodice și concluziilor manageriale;
  • Elaborarea și prezentarea conducerii bugetului anual consolidat pentru salarizare la nivelul grupului de companii;
  • Dezvoltarea, implementarea și asigurarea respectării bugetului pentru departamentul de resurse umane.

Cunoștințe și abilități:

  • Experiență de cel puțin 5 ani în funcția de manager în domeniul gestionării personalului;
  • Cunoașterea limbilor română, rusă și engleză;
  • Cunoștințe profunde în domeniul managementului resurselor umane și al legislației muncii;
  • Abilitatea de a inspira și motiva angajații, crearea condițiilor pentru dezvoltarea și creșterea lor;
  • Abilități de evaluare a eficienței (procese, resurse);
  • Abilități de comunicare;
  • Dorința de a implementa și dezvolta noi proiecte;
  • Cunoștințe în domeniul managementului organizațional, gestionării timpului, gestionării sarcinilor și leadership-ului;
  • Capacitatea de a gestiona structura organizațională;
  • Calități de leadership: anticipare, organizare, luare de decizii, coordonare, control, evaluare.

Compania oferă:

  • Organizarea team building-urilor și altor evenimente în cadrul companiei;
  • Salariu motivant, corelat cu experiența și performanța, începând de la 35 000+15000 KPI brutt;
  • Zi liberă suplimentară în ziua de naștere;
  • Reduceri pentru serviciile companiei;
  • Salariu competitiv, se discută individual în funcție de experiență și abilități.

Personele interesate sunt rugate să ne trimită CV-ul  la adresa de e-mail: office@peoplepartner.md specificând în subiectul scrisorii funcția pentru care aplică:  Director HR.

О компании

People Partner - Staffing Strategic Solutions, este o agenție de recrutarea și selecția personalului cu sediul în mun.Chișinău, Republica Moldova. Suntem o echipă tânără, dinamică care pune la dispoziție sercivii de: Recrutare Generală, IT Recruiting, Executive Search, Outstaffing, Outsourcing.

Valorile noastre sunt: Oamenii, Integritatea, Responsabilitatea și Pasiunea cu care ne facem munca zi de zi. Suntem orientați să acționăm în calitate de consultanți și să identificăm potrivirea dintre profilul candidatului și necesitățile de business ale partenerilor noștri.

Succesul tău - este prioritatea noastră!

People Partner - Staffing Strategic Solutions, is a recruitment and personal selection agency,  based in Chisinau municipality, Republic of Moldova.

We provide a wide range of services as a : General Recruitment, IT Recruiting, Executive Search, Outstaffing, Outsourcing.

Our values ​​are: People, Integrity, Responsibility and Passion with which we do our work every day.

We are oriented to act as Consultants and identify the best match between the candidate's profile and the business needs of our partners.

Your success is our priority!

More about us:

web.site: https://www.peoplepartner.md;

Linkedin: https://www.linkedin.com/company/peoplepartnermd;

Facebook: https://www.facebook.com/peoplepartnermd;

Instagram: https://www.instagram.com/people_partner_md.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?