Опубликовано сегодня

Personal Cleaning

Основная информация

Зарплата:
от 10 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Без опыта
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cerințele față de candidat:

  • Să aibă abordare profesională, orientată către detalii.
  • Să fie capabil să lucreze de sine stătător dar și în echipă după nevoie.
  • Să aibă o stare de sănătate bună și condiție fizică.
  • Să poată urma instrucțiuni și să-și îndeplinească sarcinile de muncă în mod corespunzător.
  • Să fie capabil să manipuleze echipamente de curățare în mod sigur și eficient.

Responsabilitățile candidatului:

  • Curățarea spațiilor desemnate ale companiei în conformitate cu standardele noastre de igienă.
  • Utilizarea în siguranță și eficacitate a unui diferit set de echipamente de curățenie.
  • Întreținerea echipamentelor de curățenie și raportarea problemelor sau avarierilor constatate.
  • Respectarea regulamentelor și practicilor de securitate la locul de muncă.

Procesul de depunere a candidaturii:

Rugăm pe toți cei interesați să trimită CV-ul prin intermediul platformei delucru.md.

О компании

Masbalt SRL, este o companie de constructii cu o vechime de peste 14 ani pe piata Republicii Moldova. Noi oferim angajatilor tot suportul necesar in orice problema sau intrebare!  Lucram cu suflet si din suflet cu clientii nostri! Noi suntem o echipa indreptata spre rezultat, suntem dinamici si intr-un pas cu succesul.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Старая почта, Hulboaca str. Stefan cel Mare 136
Эл. почта:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?