Опубликовано сегодня

Instalator

Основная информация

Зарплата:
от 12 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cerințele față de candidat:

  • Experiență de muncă în domeniu de sub 2 ani;
  • Cunoștințe de bază în instalații sanitare și termice;
  • Capacitate de învățare și adaptare;
  • Responsabilitate, promptitudine și atenție la detalii.

Responsabilitățile candidatului:

  • Să efectueze montajul, reglajul și întreținerea instalațiilor sanitare, termice și de gaze;
  • Să identifice defecțiunile și să le remedieze în mod corespunzător;
  • Să contribuie la menținerea unui mediu de lucru curat și organizat;
  • Să respecte normele de securitate și protecția muncii.

Oferta companiei:

Oferim un mediu de lucru prietenos și dinamic, cu un salariu de la 12000 MDL, program full-time și oportunități de dezvoltare profesională. Masbalt SRL respectă și apreciază angajații săi, astfel acordă atenție faptului ca fiecare membru al echipei să se simtă respectat, inclus și valorizat pentru munca sa.

Procesul de depunere a candidaturii

Dacă te regăsești în descrierea de mai sus, te invităm să aplici pentru această poziție și să devii parte a echipei noastre. Te încurajăm să trimiți CV-ul tău prin intermediul platformei delucru.md.

О компании

Masbalt SRL, este o companie de constructii cu o vechime de peste 14 ani pe piata Republicii Moldova. Noi oferim angajatilor tot suportul necesar in orice problema sau intrebare!  Lucram cu suflet si din suflet cu clientii nostri! Noi suntem o echipa indreptata spre rezultat, suntem dinamici si intr-un pas cu succesul.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Старая почта, Hulboaca str. Stefan cel Mare 136
Эл. почта:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?