Опубликовано сегодня

HR Manager

Основная информация

Зарплата:
от 10 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв, Старая почта

Описание вакансии

Cerințele față de candidat

  • Absolvent al unei facultăți cu profil economic, psihologic sau juridic.
  • Experiență de până la 2 ani în domeniul resurselor umane
  • Abilități bune de comunicare și organizare
  • Cunoașterea limbilor română și engleză la nivel avansat
  • Cunoașterea programelor de lucru pe calculator (pachet MS Office).

Responsabilitățile candidatului

  • Coordonarea procesului de recrutare și selecție
  • Evaluarea periodică a performanțelor angajaților
  • Coordonarea și implementarea programelor de training pentru angajați
  • Implementarea și respectarea regulilor și procedurilor interne
  • Mentinerea unui climat organizatoric pozitiv și constructiv

Oferta companiei

Compania oferă salariul de bază începând cu 10.000 MDL, un mediu de lucru profesionist și dinamic, cu posibilități de dezvoltare profesională continuă. De asemenea, veți avea acces la training-uri de specialitate și la multiple beneficii extra salariale.

Procesul de depunere a candidaturii

Pentru a aplica la această poziție, vă rugăm să trimiteți CV-ul prin intermediul platformei delucru.md.

О компании

Masbalt SRL, este o companie de constructii cu o vechime de peste 14 ani pe piata Republicii Moldova. Noi oferim angajatilor tot suportul necesar in orice problema sau intrebare!  Lucram cu suflet si din suflet cu clientii nostri! Noi suntem o echipa indreptata spre rezultat, suntem dinamici si intr-un pas cu succesul.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Старая почта, Hulboaca str. Stefan cel Mare 136
Эл. почта:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?