Недавно опубликовано

Автомойщик в автосалоне

Основная информация

Зарплата:
900 EUR
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Без опыта, Entry-Level (< 2 лет), Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Москва, Россия, За границей

Описание вакансии

Cerințele față de candidat

  • Minimum 18 ani;
  • Abilitatea de a respecta standardele de curățenie și igienă;
  • Cunoștințe de bază de mecanică auto ar fi un avantaj;
  • Flexibilitate și disponibilitate de a lucra în condiții de stres.
  • Experiența nu este obligatorie, dar o experiență de 2-5 ani sau mai puțin în domeniu poate fi un avantaj.

Responsabilitățile candidatului:

  • Curățarea interiorului și exteriorului autoturismelor;
  • Utilizarea corectă a produselor de curățare și a ustensilelor;
  • Maintinerea inventarului de produse de curățare și informarea managerului atunci când sunt necesare completări;
  • Respectarea normelor și standardelor de sănătate și siguranță la locul de muncă.

Oferta companiei

Compania oferă un salariu de 900 EUR, un mediu de lucru profesionist și posibilități de creștere în carieră. Locația jobului este în Moscova, Rusia.

Procesul de depunere a candidaturii

Сandidații interesați sunt rugați să trimită CV-ul precis și bine structurat prin intermediul platformei delucru.md.

О компании

Компания занимается клининговыми услугами требуются уборщицей в автосалоны и кинотеатры зарплата от 2500 руб до 3000 руб за смену

В настоящее время требуется автомойщик примерно 4 -5  легковых машин в день простая комплексная мойка .зарплата 3000 р в смену

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:
Адреса вакансии:
Россия, Санкт-Петербург, Метро Пионерская

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?