Опубликовано вчера

Manager de Achiziții și Gestionare a Stocurilor / Analist , Chișinău.

Основная информация

Зарплата:
от 20 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Clientul nostru, un lider recunoscut în importul și distribuția produselor FMCG. În cei 20 de ani de activitate, compania și-a câștigat statutul de unul dintre cei mai respectați angajatori din Moldova, fapt confirmat de absența fluctuației de personal și de numeroasele recenzii pozitive ale angajaților.

Compania își îngrijește reputația, selectând doar furnizori de încredere, cu branduri cunoscute și testate în timp.

Datorită dezvoltării și extinderii, compania este în căutarea unui specialist pentru poziția de Analist de Achiziții și Gestionare a Stocurilor în Chișinău.

Responsabilități:

  • Planificarea achizițiilor pentru grupurile de produse alocate;
  • Elaborarea și calcularea comenzilor în conformitate cu programul de livrări;
  • Pregătirea tabelelor de calcul al stocurilor actuale și al comenzilor planificate pentru aprobare;
  • Analiza regulată a stocurilor de produse în punctele de vânzare cu amănuntul, identificarea problemelor și oferirea de recomandări pentru optimizarea stocurilor, introducerea de produse noi, retragerea de la vânzare și reducerea prețurilor;
  • Organizarea livrării produselor și pregătirea tuturor documentelor aferente;
  • Controlul procesului de achiziție în toate etapele de livrare;
  • Gestionarea stării stocurilor de depozit;
  • Acordarea și încheierea contractelor cu furnizorii;
  • Monitorizarea, analiza și optimizarea prețurilor;
  • Căutarea și evaluarea de noi furnizori;
  • Interacțiunea cu departamentul de transport pentru asigurarea unei livrări la timp.

Cerințe:

  • Experiență de lucru în funcții similare de cel puțin 2 ani;
  • Cunoștințe solide de 1C;
  • Abilități excelente de comunicare și capacitatea de a lucra eficient în echipă;
  • Cunoașterea fluentă a limbilor rusă și română, iar cunoașterea limbii engleze la un nivel de cel puțin B1;
  • Gândire sistemică, inițiativă și capacitatea de a lua decizii responsabile.

Compania oferă:

  • Salariu fix + variabil (bonusuri pentru atingerea KPI-urilor);
  • Birou confortabil (Sculeanca);
  • Program de lucru de la 9:00 la 17:00;
  • Lucrul într-o echipă de profesioniști și oameni cu aceleași idei;
  • Conducere deschisă la propuneri;
  • Suport pe toate etapele de integrare în funcție;
  • Lucrul cu branduri faimoase și interesante;
  • Stabilitate și posibilitatea de autorealizare.

Dacă doriți să deveniți parte a unei echipe dinamice, unde profesionalismul, responsabilitatea și dorința de dezvoltare sunt apreciate, așteptăm aplicația dvs.! Trimiteți CV-ul dvs. la e-mail: Dopomoga.Staffing@gmail.com, specificând titlul postului. Informații suplimentare la telefon: +[показать номер]373 782 08 500

О компании

DOPOMOGA GROUP este fondatorul industriei Resurselor Umane din Republica Moldova și Ucraina.
Din 1994, DOCPOMOGA GROUP a conectat companii respectate cu specialiști de valoare.

DOPOMOGA GROUP  în Republica Moldova funcționeaza din 2006 și are trei genuri principale de afaceri:

- General Recruiting;

- IT Recruiting;

- HR Consulting: HR administrare, Salarizare, Revezuire salarii, Outstaffing.

 Mai mult de 15 de ani de experiență in Republica Moldova, Compania a căpătat o vastă experienţă de prestare a serviciilor pentru companii din urmatoarele segmente: fabricare şi vânzare, FMCG, retail, bănci și servicii financiare, industria minieră şi metalurgie, asistenţă medicală şi farmaceutică, telecomunicaţii, inginerie mecanică, știință, sectorul petrolier, chimie și petrochimie, agricultură, asigurări, construcţii şi materiale de construcţii, comerţ şi logistică de transport, energetică.

"Cunoastem, că în prezent, HR Managerii funcționează sub presiune și schimbări pe piața muncii.
Scopul nostru este de a vă completa afacerea cu experiența și cunoștințele în recrutare, pentru a oferi la timp specialiști necesari."

Cu respect, DOPOMOGA GROUP

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?