Недавно опубликовано

Manichiurist/a

Основная информация

Зарплата:
от 1 700 EUR
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет), Mid-Level (2-5 лет)
Город:
За границей, Монако, Франция

Описание вакансии

Cerinte:

  • Experienta minima 6 luni
  • Sa cunoasca manichiura/pedichiura clasica, semipermanenta, gel
  • Colectiv tanar si prietenos, spatiu de lucru cu un ambient placut.
  • Daca esti pasionata de frumos si iti doresti sa faci parte dintr-o familie, noi te primim cu bratele deschise!

Condiții de muncă:

  • salariu + tips + bonus

Responsabilități:

  • Efectueaza la cel mai inalt standard profesional activitati specifice calificarii: manichiura, pedichiura, scoaterea bataturilor, masaj obligatoriu dupa manichiura si pedichiura, pictura unghiilor, aplicare de unghii false, impachetari cu parafina, etc.
  • Supravegheaza in permanenta clientii, preocupandu-se de buna lor deservire si informare profesionala corecta.
  • Asigura integral toate tehnicile de lucru necesare clientului.
  • Raspunde cu promptitudine la solicitarile clientului.
  • Asigura si raspunde de ordinea si curatenia la locul de munca si de aplicarea tuturor masurilor de igiena.
  • Asigura si raspunde de pastrarea si folosirea corecta a dotarilor din inventarul preluat in folosinta : aparatura, mobilier, consumabile (oja, acetona, vata, produse aferente desfasurarii activitatii in cele mai optime conditii, etc.
  • Respectarea normele de securitate a muncii si PSI.
  • Utilizeaza si pastreaza in bune conditii echipamentele din dotare si asigura colectarea corecta a resturilor si deseurilor.
  • Poarta echipamentul de protectie prevazut de ROI, care va fi schimbat ori de cate ori este nevoie, pentru pastrarea igienei si aspectului estetic personal.

О компании

Infinite Monte Carlo is a luxury floral - gift shop, currently located in a prestigious Hotel in Monte Carlo that is part of a famous chain across the world and online store atwww.infinite-monte-carlo.mc.

With years of experience working with the very important persons,guests of hotel and residents of Principality of Monaco,  we are able to exceed their expectations.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Франция, Monaco , Princesse grace
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?