Опубликовано сегодня

Șofer profesionist prin comunitate

Основная информация

Зарплата:
от 2 780 EUR
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Без опыта
Город:
За границей

Описание вакансии

Beneficii:

  • salariu de la 92 euro pe zi
  • plecare din Iași
  • training de inițiere la începutul activității în cadrul companiei;
  • training de specialitate pentru cei fără experiență – atât teoretic cât și practic;
  • transport dus-întors asigurat cu avionul; -punctualitate și corectitudine la plata salariului (salariu de încadrare + diurna, aceasta se plătește din ziua plecării până în ziua întoarcerii inclusiv);
  • bonus de loialitate, de performanță și recomandare nou coleg;
  • asigurare medicală privată cu acoperire Europeană;
  • flotă modernă de camioane DAF ce se reînnoiesc o dată la 2 ani;
  • dispecerat în limba română cu acoperire de 24/7;
  • asistență tehnică mobilă oriunde în Europa 24/7;
  • decontarea atestatului ADR;
  • decontarea parcărilor securizate;
  • avansuri săptămânale la cerere;
  • condiții foarte bune în baze (Oldenzaal, Travemunde, Gent);
  • oportunitatea de a lucra pentru una dintre cele mai mari și stabile companii de trucking din Europa.

Este necesar să ai:

  • buletin românesc;
  • permis de conducere categoriile C + E;
  • certificat de pregătire profesională ADR (colete);
  • certificat de pregătire profesională românesc/European (cod 95);
  • card tahograf; -motivație, seriozitate și profesionalism;
  • cunoștințe minime de limba engleză.

Date de contact:  +[показать номер]40 728 254 420 / +[показать номер]40 724 563 291

                               +[показать номер]373 612 81 691 / +[показать номер]373 612 81 686

О компании

Heisterkamp Transport România este parte a grupului Heisterkamp, o companie olandeză cu o lungă istorie în domeniul transporturilor și logisticii. Grupul Heisterkamp a fost fondat în 1919 și a evoluat într-un jucător important pe piața europeană a transporturilor și logisticii.

  1. Servicii: Heisterkamp Transport România oferă o gamă variată de servicii de transport și logistică, incluzând transport internațional de mărfuri, gestionarea flotei, leasing de camioane și remorci, precum și servicii de întreținere. Compania este specializată în transporturi complete (FTL - Full Truck Load) și transporturi de mărfuri parțiale (LTL - Less-than-Truckload) în întreaga Europă.

  2. Flotă și Infrastructură: Compania dispune de o flotă modernă și bine întreținută de camioane și remorci, echipate cu tehnologie avansată pentru a asigura servicii de transport eficiente și de încredere.

Heisterkamp Transport România se bazează pe experiența și infrastructura grupului Heisterkamp pentru a oferi soluții de transport personalizate și de înaltă calitate clienților săi din întreaga Europă.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?