Опубликовано вчера

Sofer distributie marfa categoria B/C

Основная информация

Зарплата:
14 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Ботаника, Кишинёв, Чеканы

Описание вакансии

Oferim:

[показать номер]87991855" data-category="6146" data-subcategory="6211">
  • Angajare oficiala,
  • Program de lucru Luni- Vineri 8:30-18:00

Cerinte:

  • Experienta in sofat/distributie minim 1 an de zile;
  • Cunostinte produsele termo-hydro ( canalizare, tevi,fitinguri, )
  • Orientare catre rezultate si a invata ceva nou;
Pe scurt, ce trebuie sa faci tu:
  • Vei prelua comenzile;
  • Vei prelua marfa pregatita la depozit, conform facturilor/actelor;
  • Vei preda marfa catre instalator,conform documentelor de livrare.
Отправить резюме

О компании

Palace Construct activeaza din anul 2016 si s-a făcut imediat remarcată pe piața din Republica  Moldova oferind servicii de instalare a sistemului de încălzire, canalizare, apeduct și ventilare.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:
Адреса вакансии:
Кишинёв, Чеканы, str. Lunca Bicului 31 C
Кишинёв, Ботаника, str. Lunca Bicului 31/c

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?