Опубликовано сегодня

Electrician/электрик

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Без образования
Oпыт:
Senior-Level (> 5 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cerințe față de candidat:

  • Experiență în calitate de Electrician mai mult de 10 ani.
  • Responsabil, atent, organizat.
Asigurăm:
  • Graficul de muncă în dependență de volumul de lucru  (4-8 ore).
  • Salariu [показать номер]8.000-14.000 în dependență de volumul de muncă realizat.
  • Pachet Social și conditii normale de muncă.
  • Dejun și prânz gratuit.
  • Punctul de angajare în câmpul muncii: str. Calea Iesilor 10,(Sculeanca), linga magazinul "Fourchette".
Transport disponibil:
  • Rute de troleibuz: 5, 8,18, 23.
  • Rute de microbuz: 106, 108, 123, 135, 136, 154.
Ne puteți contacta la E-mail mobvaro.prod@gmail.com
Telefon - [показать номер]067104471, Ion
Telefonați între orele: [показать номер]10.00-17.00

О компании

Compania MOBVARO-M SRL este lider pe piata din Republica Moldova in comercializarea de Mobilă

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Скулянка, str. Calea Ieșilor, 10
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?