Недавно опубликовано

Psiholog, Balti

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Part-time
Образование:
Без образования
Oпыт:
Без опыта
Город:
Бельцы

Описание вакансии

Cerințe față de candidat:

  • Diplomă de licență în psihologie și experiență în lucrul cu grupuri vulnerabile.
  • Abilități excelente de comunicare și empatie.
  • Capacitatea de a lucra în echipă și de a gestiona sarcini multiple.
  • Cunoaștere limbilor ucraineană, rusă (constituie un avantaj).

Responsabilități:

  • Identificarea refugiaților în nevoie de asistență psihologică, organizarea grupurilor de sprijin și oferirea consilierilor psihologice individuale.
  • Oferirea suportului psihosocial pentru refugiați de toate vârstele și organizarea evenimentelor pentru coeziune socială.
  • Implicarea activă în diverse activități ale proiectului pentru asigurarea succesului acestuia.

Condiții de aplicare:

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa de email: hr@casmed.md, cu titlul mesajului „ Poziția Psiholog/ă”.

Termen limită pentru aplicare: Dosarele vor fi acceptate până la identificarea unei candidaturi potrivite. Revizuirea va avea loc o dată pe săptămână.

Vor fi luate în considerare doar candidaturile care vor îndeplini condițiile minime solicitate în specificațiile postului. Doar persoanele selectate vor fi invitate la interviu. CASMED își asumă să solicite documente adiționale de la aplicați.

О компании

Asociația Obștească „CASMED” este o organizație non-guvernamentală, independentă, non-profit, care a fost înregistrată în luna decembrie 2010, cu scopul de a sprijini persoanele în etate și alte persoane defavorizate prin dezvoltarea și implementarea de proiecte sociale, educative şi de sănătate.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?