Опубликовано вчера

Chelner

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time, Part-time
Образование:
Без образования, Гимназия / Лицей, Профессионально-техническое
Oпыт:
Без опыта, Студенты, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Restaurantul „Fortus”, situat în centrul Chișinăului, își extinde echipa și caută chelneri entuziaști pentru a se alătura echipei noastre dinamice.

Responsabilități:

  • Servirea clienților cu profesionalism și amabilitate.
  • Prezentarea meniului și oferirea recomandărilor.
  • Gestionarea comenzilor și asigurarea unei experiențe plăcute pentru clienți.
  • Menținerea curățeniei și organizării în zona de lucru.

Cerințe:

  • Experiență în domeniu nu este obligatorie; suntem deschiși și pentru persoanele fără experiență, dar dornice să învețe.
  • Responsabilitate și dorința de a lucra într-un mediu dinamic.
  • Abilități de comunicare și relaționare cu clienții.
  • Agilitate și atenție la detalii.

Oferim:

  • Salariu competitiv și bonusuri pe baza performanței.
  • Program de lucru flexibil.
  • Mediu de lucru prietenos și oportunități de dezvoltare profesională.

Dacă ești o persoană motivată și ai dorința de a face parte dintr-o echipă de succes, te invităm să ne apelezi la numărul de telefon [показать номер]068035262, [показать номер]069128732 sau să ne vizitezi direct la restaurantul „Fortus” din centrul Chișinăului, pe bulevardul Grigore Vieru 5.

Așteptăm cu interes să te cunoaștem!

О компании

Restaurantul nostru este un colectiv de oameni uimitori care se străduiesc să construiască o experiență culinară pt Dvs de neuitat.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Центр, Bulevardul Grigore Vieru 5
Эл. почта:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?