Недавно опубликовано

Asistent contabil / financiar

Основная информация

Зарплата:
от 8 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет), Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Кишинёв, Центр

Описание вакансии

Cerințe:

  • Studii superioare/medii în contabilitate, economie sau finanțe
  • Experiență de lucru în funcție similară
  • Cunoștinte avansate PC (MS Office (în special Excel) și 1С (8)
  • Experiență în planificarea economică (este un avantaj)
  • Înțelegerea standardelor de evidență contabilă
  • Abilități de a analiza operativ volume mari de date
  • Responsabilitate, capacități analitice, atentie la detalii

Condiții de muncă:

Responsabilități:

  • Evidența încasărilor și cheltuielilor (paypal, e-commerce, cash, cont bancar)
  • Înregistrarea tranzacțiilor în registrele și sistemele companiei
  • Primirea și verificarea documentelor contabile primare
  • Evidența contabilă - păstrarea competentă şi veridică a documentației de contabilitate
  • Planificarea bugetelor și altor instrumente de gestionare financiară
  • Pregătirea documentelor pentru elaborarea rapoartelor, inclusiv fiscale și statistice
  • Elaborarea rapoartelor întru buna evidență a cheltuielilor
  • Evidența și calcularea salariilor
  • Întocmirea și evidența documentelor privind angajarea/demisia/concediile personalului

О компании

Academia Națională de Șah din Moldova este un centru de șah de talie internatională şi un lider recunoscut în pedagogia șahului în Moldova.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?