Недавно опубликовано

Recepționer/ă, locația (Purcari)

Основная информация

Зарплата:
от 1 000 EUR
Вид занятости:
Гибкий график
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Штефан-Водэ

Описание вакансии

Partenerul nostru, un lider de prestigiu în domeniul vinificației și ospitalității, este în căutarea unei persoane calificate pentru a ocupa poziția de Recepționer/ă.

Aceasta este o oportunitate ideală pentru un profesionist dedicat care dorește să contribuie la menținerea standardelor înalte de excelență și ospitalitate ale companiei partenerului nostru.

Principalele sarcini vor fi:

  • Întâmpinarea și primirea călduroasă a oaspeților, asigurând o experiență profesională de la sosire până la plecare.
  • Gestionarea eficientă a check-in-ului și check-out-ului, precum și a rezervărilor și apelurilor telefonice.
  • Menținerea curățeniei și ordinii în zona de recepție, reflectând standardele înalte ale companiei.
  • Informarea oaspeților despre facilități, evenimente și atracții locale.
  • Procesarea corectă și confidențială a plăților și tranzacțiilor financiare.
  • Colaborarea cu echipa pentru a asigura o experiență plăcută pentru oaspeți.

Așteptările pentru profil:

  • Experiență anterioară într-un rol similar în ospitalitate sau domenii conexe.
  • Abilități excelente de comunicare și orientare către client.
  • Capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic și de a gestiona sarcini multiple.
  • Cunoștințe de bază despre industria hotelieră.
  • Abilitate de a colabora eficient în echipă și atenție la detalii.
  • Disponibilitatea de a lucra în ture, inclusiv în weekend-uri și serile târzii.
  • Cunoașterea limbilor română și rusă; engleza prezintă un avantaj.

Beneficiile oferite de companie:

  • Oportunitatea de a lucra într-o destinație de lux care oferă o experiență deosebită și un mediu de lucru rafinat.
  • Nivelul salariului estimativ: de la 1000 euro, în funcție de calificare și experiența candidatului.
  • Program de lucru flexibil,care permite o bună echilibrare între viața profesională și cea personală.
  • Acces la evenimente exclusive și oportunități de networking cu liderii din domeniul ospitalității și vinificației..
  • Lucrul într-o echipă profesionistă și dedicată, într-un mediu colaborativ și prietenos.
  • Posibilități de avansare în cadrul companiei și dezvoltare profesională continuă.
  • Oferim o experiență rafinată și memorabilă, și căutăm un candidat care să aducă aceeași pasiune și profesionalism în rolul de Recepționer/ă!
  • Așteptăm cu interes să vă cunoaștem și să discutăm cum puteți contribui la succesul echipei partenerilor noștri!

Expediați CV-ul Dvs. la: office@peoplepartner.md

Pentru a discuta detaliile acestei poziții, vă rugăm să ne contactați la numărul [показать номер]067 196 403.

О компании

People Partner - Staffing Strategic Solutions, este o agenție de recrutarea și selecția personalului cu sediul în mun.Chișinău, Republica Moldova. Suntem o echipă tânără, dinamică care pune la dispoziție sercivii de: Recrutare Generală, IT Recruiting, Executive Search, Outstaffing, Outsourcing.

Valorile noastre sunt: Oamenii, Integritatea, Responsabilitatea și Pasiunea cu care ne facem munca zi de zi. Suntem orientați să acționăm în calitate de consultanți și să identificăm potrivirea dintre profilul candidatului și necesitățile de business ale partenerilor noștri.

Succesul tău - este prioritatea noastră!

People Partner - Staffing Strategic Solutions, is a recruitment and personal selection agency,  based in Chisinau municipality, Republic of Moldova.

We provide a wide range of services as a : General Recruitment, IT Recruiting, Executive Search, Outstaffing, Outsourcing.

Our values ​​are: People, Integrity, Responsibility and Passion with which we do our work every day.

We are oriented to act as Consultants and identify the best match between the candidate's profile and the business needs of our partners.

Your success is our priority!

More about us:

web.site: https://www.peoplepartner.md;

Linkedin: https://www.linkedin.com/company/peoplepartnermd;

Facebook: https://www.facebook.com/peoplepartnermd;

Instagram: https://www.instagram.com/people_partner_md.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Штефан-Водэ
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?