Опубликовано сегодня

Brutar(ă) - patisier(ă)

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Работа посменно
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Ботаника, Кишинёв, Центр

Описание вакансии

Dacă ești o persoană energică, pozitivă și dornică de a lucra într-un colectiv tânăr și dinamic, te invităm să faci parte din echipa Granier.  Avem nevoie de  brutar/ brutăreasă la producere.

Cerințe:

  • Cunoașterea limbilor română și rusă;
  • Experianța este obligatorie;
  • Abilități de comunicare;
  • Responsabilitate și punctualitate;
  • Prepararea aluatului, premodelarea produselor și coacerea acestora;
  • Graficul de muncă este de 2 zile lucrătoare urmate de 2 zile libere de la orele 07:00 - 19:00;
  • Postul vacant este pentru filiala Granier de pe bd. Mircea cel Bătrîn nr 24/5.

Condiții de muncă:

  • Salariu oficial, motivant;
  • Prânz gratuit.

Mai multe detalii le găsiți la numărul de telefon [показать номер]079901771 sau la adresa electronică hr@granier.md

Преимущества

Скидки на продукты / услуги компании.

Кофе / чай / снеки

Рабочая форма

О компании

De mai bine de 9 ani aducem bună dispoziție și gusturi cu tradiții din toate țările lumii, bucurând pe fiecare dintre voi.

Sunt sigură că deja aveți produsul vostru preferat și mult îndrăgit, iar asta ne face să fim mândri și să excelăm.

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:
Адреса вакансии:
Кишинёв, Ботаника, bd. Dacia, 23
Кишинёв, Центр, str. Ismail, 86/4
Кишинёв, Чеканы, bd. Mircea cel Bătrân, 24/5

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?