Опубликовано сегодня

Supervisor

MEGA-MART
5 star star star star star 13 отзывов
MEGA-MART

Основная информация

Зарплата:
от 10 000 MDL
Вид занятости:
Full-time, Гибкий график
Oпыт:
Без опыта
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Compania, lider în vânzări online, invită candidați pentru funcția de Supervizor vânzări în noul nostru call center. Dacă ești energic, ai experiență în managementul echipei și ai implementat cu succes proiecte de televânzare, avem postul vacant perfect pentru tine!

Oferim:

  • Salariu atractiv + bonusuri pentru rezultate
  • Creșterea carierei într-o companie de succes
  • Formare profesională și sprijin
  • Birou modern în centrul orașului
  • Echipa prietenoasa si energica
  • Beneficii suplimentare și reduceri pentru angajați

Responsabilitățile dvs.:

  • Coordonarea și controlul muncii în echipă pentru atingerea obiectivelor
  • Motivarea si instruirea echipei de operatori
  • Controlul și analiza vânzărilor folosind baza de clienți existentă
  • Dezvoltarea și implementarea de strategii eficiente pentru creșterea volumelor de vânzări
  • Oferiți sprijin și feedback membrilor echipei
  • Asigurarea conformitatii cu politicile si procedurile companiei

Cerințe:

  • Experienta in vanzari ( Lipsa experientei nu constituie un dezavantaj , suntem gata sa oferim instruire )
  • Excelente abilități de conducere și management
  • Cunoașterea principiilor de management al centrului de apeluri
  • Abilitatea de a motiva și dezvolta o echipă
  • Excelente abilități de comunicare și organizare
  • Capacitate de analiza si optimizare a proceselor
  • Cunoastere Limbii Romane

Nu rata șansa de a deveni liderul echipei noastre!

Trimiteți CV-ul : 24clc24@gmail.com
Sau sună la [показать номер]076712000 / [показать номер]068926811

О компании

     Mega Mart Group a fost înființată în Republica Moldova pe data de 15 Martie 2024 ca o companie concentrată spre satisfacerea eficientă a clienților și deservirea lor la cea mai înaltă calitate în toate solicitările.
În timp, compania domină piața vanzarilor in Romania prin orientare către client dar si acum prin filiala infientata in Republica Moldova , oferindu-i atât o susținere profesională, cât și înțelegerea nevoilor personale.       Avem în spate o echipă bine pregătită, iar ceea ce ne deosebește în mod deosebit este relația profesională cu partenerii noștri, bazată pe integritate, responsabilitate socială și încredere reciprocă.
    Angajați excelenței și inovației, ne concentrăm toate eforturile pe a oferi clienților noștri produse de cea mai înaltă calitate.Invitam in echipa noastra specialisti care sunt pregatiti sa dezvolte si sa creasca in cariera si sa furnizeze produse de cea mai buna calitate in fiecare casa.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
Anna Olărașu
5 star star star star star
05 Сентября 2024
Activez de ceva timp aici și pot spune cu sinceritate ca este cea mai bună alegere! Aici se oferă abordare individuală, câștiguri fără limite, program flexibil, într-un colectiv tânăr si prietenos. Ce poți să îți dorești mai mult de atât? Așa ca dacă vrei o carieră dinamică, cu oportunități reale de creștere pe plan profesional și financiar, te așteptăm cu cel mai mare drag!♥️
0
Svistelnicov Alexandru
Locul unde nu există limită de creștere profesională și financiară. Pentru persoanele care doresc să înțeleagă și să-și îmbunătățească aspectul vânzărilor, dar desigur și să capete încredere și experiență în a vorbi cu oamenii, aici este locul perfect pentru a dezvolta această latură personală. Cât despre colectiv și atmosfera, mereu energici cu ambiție, si un mediu plăcut pentru toți !
1
Natalia secrieru
Colegii super tari și atmosfera minunată Administrația e super tare, față de alte companii mi-a întrecut așteptările!!!! Este super prietenoasă și chiar nu regret ca încă activez încă aici aici
0
Erica Cepoi
Sunt foarte bucuroasã si recunoscătoare ca am găsit acest job. La moment fac trainingul in cadrul companiei date si nu regret nici o clipă ,am cunoscut oameni prietenosi si responsabil care in orice moment sunt gata sã te ajute si sa-ti fie alături daca întâlnești dificultăți.
0
Godorojea Daniela
Perfect pentru vorbăreți , persoane responsabile și comunicabile. Atmosfera de lucru este extrem de plăcută și prietenoasă, ceea ce face ca fiecare zi să vrei să vii la lucru, să-ți vezi și colegii. Colectivul este foarte unit și primitor. De asemenea, managementul încurajează un mediu de lucru deschis, în care ideile și sugestiile sunt apreciate și luate în considerare. Instruirea gratuită, care ne ajută să lucrăm mai eficient, la fel, menționez ca dacă ceri ajutor de la cineva din echipa, nu înțelegi ceva sau nu poți să faci, toți sunt dispuși să te ajute și să te asculte, asta contează foarte tare. Mă bucur că am așa o experiență și pe parcurs vreau să lucrez în cadrul companiei date!
1
Umrihin Mars
04 Сентября 2024
Jobul este interesant, colegii sunt super - e colectiv tânăr. Administrația este înțelegătoare, o atmosferă motivantă și plăcută. Oficiul modern are toate condițiile pentru comoditate. Dacă căutați un lucru de la care să vă începeți cariera în vânzări și la care să veniți cu plăcere e locul potrivit. O să aveți mereu posibilitatea de a crește și de a face mai mulți bani.
1
Zubco Radu
Lucrul ca agent de vânzări în această companie este o experiență foarte plăcută. Am găsit un colectiv prietenos și colaborativ, unde fiecare membru este dispus să ofere ajutor atunci când este nevoie. Atmosfera de lucru este pozitivă și motivantă, ceea ce face ca activitatea zilnică să fie o adevărată plăcere. Oportunitățile de dezvoltare sunt numeroase, iar managementul încurajează mereu inițiativa și creșterea profesională. Recomand cu încredere această echipă oricui își dorește să lucreze într-un mediu prietenos și dinamic.
0
Macovschi Corina
Aici găsesc tot ce am nevoie ! Un salariu fără limite , o echipă grozavă , organizarea concursurilor care mă motivează și ofera foarte multe avantaje ???? Compania ofera un grafic flexibil care mă ajută să îmi gestionez eficient timpul ???? RECOMAND CU TOATĂ ÎNCREDEREA!
0
Aure Vicliuc
Mă simt foarte bine o echipă tânără și dinamică cu o perfect atitudine la cei noi veniți!
0
Rusu Sergiu
03 Сентября 2024
Este o companie de oameni primitori buni la suflet și este o plăcere să vorbești cu ei colectivul este mare și un salariu avantajos
0
Анастасия кетрари
In cadrul companiei Mega mart group îmi place să fac parte în acest colectiv prietenos și unit!! Mă bucur ca fac parte în această companie❤️????
0
Gangan Mihai
30 Августа 2024
Mi-a plăcut foarte mult sa fac parte din așa un colectiv prietenos și amabil, a fost un loc de lucru foarte comod și profitabil, recomand din suflet❤️❤️❤️
0
Porfireanu Laurențiu
Foarte frumos si foarte bine a fost ,mi-a plăcut recomand
0

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Центр, str. Banulescu Bodoni 57/1
Эл. почта:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?