Недавно опубликовано

Receptionist/a

Основная информация

Зарплата:
от 8 000 MDL
Вид занятости:
Работа посменно
Образование:
Гимназия / Лицей
Oпыт:
Без опыта, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Оргеев

Описание вакансии

Cerințele față de Candidat:

  • Absolvent de gimnaziu sau liceu
  • Cunoașterea limbilor română, engleză și rusă
  • Abilități de comunicare excepționale
  • Capacitatea de a lucra în ture
  • Disponibilitate pentru a învăța și a se dezvolta

Responsabilitățile Candidatului:

  • Salutarea și îndrumarea clienților
  • Rezolvarea promptă și eficientă a oricăror probleme ale clienţilor
  • Gestionarea apelurilor telefonice și a programărilor
  • Menținerea curățeniei la recepție

Oferta Companiei:

BigSport Gym oferă un mediu de lucru dinamic și plăcut, cu multe oportunități de dezvoltare profesională. Salariul oferit începe de la 8000 MDL, iar candidații selectați vor beneficia de un contract individual de muncă.

Procesul de Depunere a Candidaturii:

Vă rugăm să trimiteți CV-ul dumneavoastră prin intermediul platformei delucru.md.

Отправить резюме

О компании

HR менеджер не успел заполнить данное поле, но можете быть уверены, у этой компании очень интересная история. Вскоре мы свяжемся с их менеджером и прпоросим дополнить информацию. А пока можете посмотреть их предложения о работе.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?