Опубликовано вчера

Manager Serviciu Clienți în limba italiana

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
от 14 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Без опыта
Город:
Аэропорт, Бачой, Ботаника, Бубуечь, Будешты , Буюканы, Вадул-луй-Водэ, Гидигич, Дурлешты, Кишинёв, Кодру, Крикова, Рышкановка, Скулянка, Ставчены , Старая почта, Сынджера, Телецентр, Центр, Чеканы, Чореску

Описание вакансии

Compania Fusion Point - este o companie externă care cooperează cu parteneri străini pentru a dezvolta și îmbunătăți eficiența afacerii lor. Principalele domenii de activitate ale companiei sunt consultanta, analiza de afaceri si marketing.

Responsabilități principale:

  • Cunoașterea limbii italiene la nivel conversațional;
  • Procesarea aplicațiilor și lucrul cu clienții interesați care s-au înregistrat independent pentru colaborări și proiecte;
  • Sprijinirea clienților în fazele inițiale de cooperare;
  • Selectarea condițiilor individuale pentru fiecare client;
  • Asistarea și contabilitatea clienților în sistemul electronic.

Cerințe față de candidați:

  • Cunoașterea la nivel de convorbire limba italiană
  • Persoană organizată, responsabilă și dinamică
  • Abilități de negociere și promovare
  • Abilități de utilizare a calculatorului și programelor de birou
  • Abilitați de comunicare eficientă și orientare către client
  • Dorință de a lucra și a te dezvolta în domeniu

Condițiile de muncă:

  • Nivel înalt salarial: de la 14.000 lei net + sistem bonusuri de performanță;
  • Plata bonusurilor săptămânal;
  • Perioada de probă și stagiare plătită;
  • Bonusuri pentru îndeplinirea targetului și performanței în muncă;
  • Program fix de lucru: Luni-Vineri de la orele 10:00 - 19:00 (pauză de masă de 1 ora);
  • Concediu anual plătit de firmă;
  • Evenimente corporative organizate de companie

Pentru detalii, ne puteți contacta: +[показать номер]37379838166 sau (Telegram, WhatsApp)

Преимущества

Кофе / чай / снеки

Бонусы и премии

Tренинги

Подарки на разные случаи жизни

О компании

Компания Fusion Point - аутсорсинговая компания, которая сотрудничает с зарубежными партнерами для развития и повышения эффективности их бизнеса. Основными направлениями работы компании являются консалтинг, бизнес-анализ и маркетинг.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?