Опубликовано сегодня

Vanzator materiale de construcție

Основная информация

Зарплата:
20 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Без опыта, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Angajăm vînzător materiale de construcție (spume, silicoane, instrumente, vopsele) în magazin situat pe str. Uzinelor 11!

Cerințe:

  • experiență în vînzări sau pe un post asemănător;
  • vorbirea fluentă a limbii române și ruse;
  • abilități de comunicare cu clienții, de negociere și convingere;
  • ambițios, responsabil, fire dinamică și pozitivă.

Program de lucru: 6 zile/săptămînă.
Expediază CV cu poză la adresa de mail resurseumane.tezism@gmail.com, cu indicarea poziției dorite.

[показать номер]068333038

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Чеканы, Uzinelor 11
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?