Опубликовано сегодня

Agent de turism

Основная информация

Зарплата:
15 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет), Mid-Level (2-5 лет), Senior-Level (> 5 лет)
Город:
Кишинёв, Центр

Описание вакансии

Manager (Agent) de turism

Compania LinkAir este specializată în comercializarea biletelor de avion și a foilor turistice. Suntem pe piața Republicii Moldova din anul 2016 și avem ca bază solidă peste 60 de mii clienți mulțumiți.

Compania noastră dispune de birouri atât în Chișinău, cât și în București, fiind în plină expansiune, pentru a răspunde cererii în creștere suntem în căutare de noi colegi cu experiență în vânzarea foilor turistice pentru biroul de la Chișinău.

Responsabilități:

  • Crearea Pachetelor de Vacanțe: Întocmirea și personalizarea ofertelor turistice pentru a se potrivi preferințelor și bugetelor;
  • Comunicarea cu Clienții și asistență: Înțelegerea nevoilor și preferințelor clienților, oferirea de recomandări, crearea și transmiterea ofertelor către clienți;
  • Gestionarea Contractelor: Semnarea și monitorizarea contractelor până la încheierea raportului juridic, stocarea electronică și asigurarea accesului rapid la informație despre contracte;
  • Proceduri de Lucru: Executarea procedurilor specifice activității de turism.

Cerințe:

  • Cunoștințe Turistice: Să cunoști piața de produse turistice și să ai cunoștințe solide în domeniu;
  • Abilități de Comunicare: Să fii o persoană comunicabilă cu aptitudini de negociator;
  • Organizare: Să fii ordonat, organizat și punctual;
  • Competențe Tehnice: Cunoștințe de operare Microsoft Office;
  • Experiență Relevantă: Experiența de lucru în sistemele specifice turismului și marketingului digital constituie un avantaj;
  • Cunoașterea limbilor străine: Limba Română și Rusă - obligatoriu, Limba Engleză - nivel B1+.

Beneficii

  • Echipă prietenoasă și mediul de lucru colaborativ;
  • Birou modern situat în centrul orașului;
  • Stagiere unde se câștigă % din vânzările efectuate;
  • Mentorat pe tot parcursul procesului de integrare;
  • Lucru dinamic.

Pachetul salarial include un salariu de bază+ %, astfel potențialul de câștig poate depăși suma de 30000 lei pentru candidații cu abilități dovedite.

Candidaţii interesaţi sunt rugaţi să expedieze CV-ul la adresa electronică: team@linkair.md sau sunați la numărul de telefon: +[показать номер]373 68071555, Irina.

Отправить резюме

О компании

Compania LinkAir este specializată în comercializarea biletelor de avion.
  • Suntem pe piata Republicii Moldova din anul 2016 si avem in spate peste 60 de mii clienti multumiti.
  • Propunem cele mai diversificate oferte la cele mai mici tarifuri,fapt datorat colaborarii noastre cu un numar imens de companii aeriene.
  • Activeaza adevarati experti in domeniu ce ofera asistenta personalizata non stop la cel mai inalt nivel.
  • Oferim cele mai rapide si comode modalitati de plata, asistate de agentul personal.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Chisinau, str. 31 August 1989 nr. 64
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?