Опубликовано сегодня

Manager vânzări bilete de avion

Основная информация

Зарплата:
10 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Без опыта, Entry-Level (< 2 лет), Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Кишинёв, Центр

Описание вакансии

Responsabilități

  • Având acces la o gamă variată de tarife și oferte, agenții de bilete vor găsi cele mai avantajoase soluții de călătorii;
  • Vor fi responsabili de rezervări bilete de avion orientate spre nevoile clienților, trimiteri oferte de preț către clienți, suport post vânzare etc;
  • Se va oferi asistență clienți personalizată unde se va răspunde prompt și profesionist (prin intermediul call center, online și în sediul agenției);
  • Procesarea solicitărilor și feedback-ul clienților.

Cerințe

  • Dorința de face parte dintr-un colectiv tânăr, dinamic și o companie în plină dezvoltare;
  • Atitudine profesională la telefon “zâmbet” în voce, calm sub presiune, empatie și atitudine proactivă;
  • Experiența anterioara în ticketing/vânzări;
  • Responsabilitate, maturitate și energie pozitivă;
  • Cunoștințe medii de limba engleză (B1+).

Beneficii

  • Echipă prietenoasă și mediul de lucru colaborativ;
  • Birou modern situat în centrul orașului;
  • Stagiere unde se câștigă % din vânzările efectuate;
  • Mentorat pe tot parcursul procesului de integrare;
  • Lucru dinamic cu diverse naționalități;
  • Grafic flexibil, full time [показать номер]9.00-18.00 (graficul poate fi adaptat).
  • Pachetul salarial include un salariu de bază+%, astfel potențialul de câștig poate depăși suma de 25000 lei pentru candidații cu abilități dovedite.

Pentru mai multe detalii, apelați la nr de telefon: +[показать номер]37368071555 Irina sau transmiteți CV-ul la adresa: team@linkair.md

О компании

Compania LinkAir este specializată în comercializarea biletelor de avion.
  • Suntem pe piata Republicii Moldova din anul 2016 si avem in spate peste 60 de mii clienti multumiti.
  • Propunem cele mai diversificate oferte la cele mai mici tarifuri,fapt datorat colaborarii noastre cu un numar imens de companii aeriene.
  • Activeaza adevarati experti in domeniu ce ofera asistenta personalizata non stop la cel mai inalt nivel.
  • Oferim cele mai rapide si comode modalitati de plata, asistate de agentul personal.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Chisinau, str. 31 August 1989 nr. 64
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?