Недавно опубликовано

Contabil

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Без опыта, Студенты, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв, Чеканы

Описание вакансии

Suntem o echipa tanara si dinamica, profesionalismul, amabilitatea si promptitudinea fiind atuurile noastre si suntem in căutare de 'Ajutor de Contabil

Cerințe:

  • Cunoasterea 1C
  • Cunoasterea la nivel avansat a limbii romane si ruse;
  • Cunoasterea de baza a computeru-lui(Word,Excel)
  • Responsabilitate;
  • Evidenta documentelor primare;
  • Evidenta intrarilor valorilor marfurilor;
  • Evidenta facturilor de intrare/iesire;
  • Evidenta inventarului ,materialelor;
  • Studii superioare sau medii.

Oferim:

  • angajare oficială în cîmpul muncii cu pachet social deplin;
  • program de lucru de la 09.00 pînă la 18.00 (simbătă și duminică zile libere);
  • posibilităţi de avansare în carieră;
  • colectiv prietenos și cu ambiții;
  • salariu motivant.
Отправить резюме

О компании

Divers Audit este o societate de audit fondată în octombrie 2007, membru al AFAM

(Asociația Auditorilor și Companiilor de Audit din Moldova). Societatea noastră este formată dintr-o echipa tânară, dinamică, cu posibilităti vaste de expertizare financiar-contabilă a tuturor tipurilor
de societăți comerciale.

Contabilitate Financiară
Experții noștri oferă o gama largă de servicii de contabilitate. Suntem gata să analizăm și să răspundem cerințelor companiei tale.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Чеканы, bd. Mircea Cel Bătrîn 1
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?