Опубликовано сегодня

Tehnician deservire restaurant

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет), Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cerințe:

  • Să aveți studii sau cursuri de specialitate;
  • Să aveți experiență în domeniu;
  • Să fiți responsabil, organizat;
  • Să aveți spirit de gospodar!

Condiții de muncă:

  • Salariu motivant (+ bonusuri), achitata la timp (o dată în lună);
  • Graficul de muncă de luni-vineri de la 08:00-17:00;
  • Alimentație caldă, gratuită la locul de muncă;
  • Învățare și dezvoltare continuă;
  • Cazare din partea companiei în cazul în care nu sunteți din oraș sau căutați un loc de trai;
  • Echipă prietenoasă și unită!

Responsabilități:

  • menținerea stării tehnice și electrice a restaurantului.

О компании

Complexul de restaurante Trattoria della nonna si partenerii sai iti propun o cariera de succes in sfera restaurantelor si posibilitatea de a activa intr-o companie unde personalul este apreciat la justa sa valoare

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?