Опубликовано сегодня

Agronom

Основная информация

Зарплата:
от 15 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Без образования
Oпыт:
Без опыта
Город:
Сынжерей

Описание вакансии

Căutăm un Agronom cu experiență care să contribuie la dezvoltarea și optimizarea producției agricole!

Atribuții principale:

  • Organizarea suprafețelor agricole la nivelul unității.
  • Stabilirea și gestionarea bugetelor pentru lucrările agricole și elaborarea planului de producție a culturilor oleaginoase.
  • Analiza solului și apei, și cunoașterea interacțiunii dintre sol, apă și plantă.
  • Identificarea și întreprinderea acțiunilor în funcție de particularitățile climatice.
  • Aprecierea calității semințelor.
  • Asigurarea protecției plantelor.
  • Prezentarea dării de seamă lunară și gestionarea timpului de muncă al personalului din subordine.
  • Căutarea și identificarea suprafețelor agricole pentru arendă și/sau colaborare.

Cerințe:

  • Studii superioare sau medii de specialitate în agronomie sau domenii conexe.
  • Experiență de minim 2 ani în domeniu.
  • Cunoștințe avansate de utilizare a instrumentelor și tehnicilor agricole.
  • Cunoașterea limbii române; cunoașterea limbii ruse și engleze constituie un avantaj.
  • Persoană responsabilă și atentă la detalii.

Condiții de muncă:

  • Regim de muncă: 08:00-17:00, luni-vineri.
  • Masă de prânz și transport.
  • Angajare oficială și pachet social complet.
  • Salariu de la 15.000 lei.
  • Locul de muncă în raionul Sîngerei.

Beneficii:

  • Salariu competitiv și pachet de beneficii.
  • Oportunități de dezvoltare profesională.
  • Condiții moderne de muncă.
  • Mediu de lucru dinamic și prietenos.
  • Posibilitatea de a contribui la dezvoltarea unor produse naturale de înaltă calitate.

Te invităm să aplici trimițând CV-ul tău la adresa de email: hr@rocman.org

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?