Недавно опубликовано

Administrator Restaurant

Основная информация

Зарплата:
от 12 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Mid-Level (2-5 лет), Senior-Level (> 5 лет), Руководящая должность
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Responsabilități:

  • Planificarea și organizarea activității restaurantului;
  • Organizarea și monitorizarea îndeplinirii de către personal a funcțiilor sale;
  • Verificarea disponibilității și aprovizionează restaurantul cu produse și resurse necesare pentru activitate ;
  • Monitorizarea respectării regulilor de igienă și cerințele sanitare;
  • Contribuie la sporirea veniturilor și optimizarea cheltuielilor;
  • Verifică calitatea deservirii clienților;
  • Promovarea restaurantului;
  • Asigură evidența actelor legate de aprovizionarea Restaurantului;
  • Organizează inventarierea periodică.

Cerințe:

  • Experiență obligatorie în administrarea afacerii,  lucru cu clienții și furnizorii;
  • Experiență în evidența și auditul materialelor;
  • Experiență în planificarea și monitorizarea funcțiilor personalului din subordine;
  • Experiență în vânzări;
  • Experiență în administrarea Restaurantelor, Hotelelor va fi un avantaj.
  • Abilități excelente de comunicare;
  • Vorbirea flexibilă în limba Romînă și Rusă, Engleza va fi un avantaj.

Oferim

  • Muncă într-un mediu prietenos;
  • Salariu motivant + bonusuri suplimentare;
  • Oportunități de creștere și dezvoltare profesională;
  • Condiții de lucru confortabile;
Отправить резюме

О компании

HR менеджер не успел заполнить данное поле, но можете быть уверены, у этой компании очень интересная история. Вскоре мы свяжемся с их менеджером и прпоросим дополнить информацию. А пока можете посмотреть их предложения о работе.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Центр, str. Rabbi Țirilson 4
Телефон:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?