Опубликовано сегодня

Profesor de Limba Engleză (Centrul de Limbi Străine PROGRESS CLS)

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
от 20 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Ботаника, Кишинёв

Описание вакансии

Cerinţe faţă de candidaţi:

  • cunoașterea limbii engleze la nivel avansat
  • studii superioare finalizate
  • pasiunea de a preda și a fi sursă de inspirație pentru alții
  • abilități organizatorice și de comunicare cu orice categorie de vârstă. Bunul simț al umorului este un avantaj
  • punctualitate și reponsabilitate

Oferim:

  • salariu motivant
  • materiale didactice gata făcute
  • facilități moderne de predare
  • cursuri gratuite de engleză pentru copiii profesorilor din cadrul școlii
  • lucru într-o echipă tânără, dinamică și prietenoasă
  • ceai, cafea, apă

Transformă pasiunea pentru predare într-o carieră de succes!

Alătură-te echipei noastre și modelează viitorul prin educație! Să știi că e o profesie nobilă și plină de provocări!!!!

О компании

Suntem o instituție dedicată promovării învățării eficiente a limbii engleze prin programe moderne și interactive. Ne mândrim cu o echipă de profesori calificați și pasionați, care folosesc metode inovatoare pentru a ajuta studenții să dezvolte abilități de comunicare esențiale în contextul global actual.

Oferim cursuri pentru toate nivelurile de vârstă și abilități, inclusiv programe pentru copii, adolescenți și adulți. Misiunea noastră este de a crea un mediu de învățare stimulativ și accesibil, care să încurajeze progresul individual și să sprijine obiectivele profesionale ale participanților. Prin angajarea noastră de a oferi o educație de calitate superioară, ne propunem să contribuim la formarea unei comunități multilingve și bine pregătite.

Alătură-te echipei noastre și împreună putem face diferența în viețile viitoarei generații!

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Ботаника, str. Sarmizegetusa 92
Телефон:
Эл. почта:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?