Недавно опубликовано

Expert creditare

Основная информация

Зарплата:
от 12 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Кагул

Описание вакансии

CĂUTĂM O PERSOANĂ:

  • Care dorește să cunoască cum funcționează afacerile în Republica Moldova și cum să le ajute să crească
  • Dinamică și dornică să aibă influență
  • Responsabilă, organizată și atentă la detalii
  • Flexibilă, cu inițiativă, capacitate de comunicare și conlucrare în echipă
  • Care vorbește fluent limba română și rusă
  • Studii superioare nu sunt obligatorii, dar prezintă un avantaj

VEI FI RESPONSABIL(Ă) DE:

  • Inițierea și menținerea relațiilor cu clienții
  • Analiza situației economice a clienților și identificarea necesităților
  • Oferirea soluțiilor perfecte pentru clienți
  • Lucru cu portofoliu de clienți

VEI BENEFICIA DE:

  • Spirit pozitiv de echipă și atmosferă dinamică
  • Cultură în care fiecare este auzit și ascultat
  • Angajare oficială și pachet social deplin
  • Perspectivă de creștere profesională
  • Remunerare competitivă și bonusuri atractive
  • Traininguri și oportunități de dezvoltare personală cu participarea experților străini
  • Cursuri pentru candidații fără experiență
  • Invest Credit este o organizație de creditare nebancară (OCN) care pune preț pe formarea și creșterea relațiilor de lungă durată cu clienții săi. Valorează și apreciază angajații săi. Facem aceste lucruri cu succes din 2005.
  • MISIUNEA Invest-Credit este oferirea serviciilor financiare de calitate cu angajament pentru excelență și integritate, care să producă o schimbare spre bine în viața clienților noștri.

О компании

Invest Credit sprijină antreprenorii din Moldova cu soluții financiare inovatoare și flexibile, fiind o organizație de creditare nebancară (OCN) dedicată susținerii afacerilor mici și mijlocii. Dedicându-se creșterii sustenabile și excelând în servicii financiare, oferă condiții adaptate nevoilor individuale ale clienților, urmărind misiunea companiei de a construi relații de încredere cu clienții respectând valori de Profesionalism, Autenticitate, Excelență, Impact pozitiv și Responsabilitate.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кагул, str. 31 August 1989 13
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?