Недавно опубликовано

Terapeut comportamental

Основная информация

Зарплата:
от 12 000 MDL
Вид занятости:
Full-time, Part-time, Гибкий график
Oпыт:
Без опыта, Студенты, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Ботаника, Кишинёв

Описание вакансии

Centru de intervenție timpurie este în căutare de specialiști pentru funcția de terapeut comportamental.

Dacă sunteți psiholog, psihopedagog sau asistent social, vă așteptăm cu drag în echipa noastră.

  • Experiența de muncă nu este obligatorie;
  • Instruirea se asigură;
  • Cunoașterea limbilor română și rusă este obligatorie.

Candidatul Ideal:

  • Capacitate de adaptare;
  • Perseverenţă;
  • Capacitate de lucru în echipă;
  • Motivație pentru perfecţionare continuă;
  • Echilibru psiho-emoţional;
  • Atitudine profesionistă, energică și creativă.

Responsabilități:

  • Implementarea unor programe de intervenție individualizate;
  • Monitorizarea progresului copiilor în cadrul programelor de intervenție;
  • Participarea activă la întâlniri de echipă și la formări profesionale;

Dacă ești pasionat(ă) de domeniul lucrului cu copiii cu nevoi speciale și dorești să aduci o schimbare pozitivă în viața lor, te invităm să ne contactezi!

О компании

Centru de intervenție timpurie - furnizează servicii de instruire/ terapie pentru copiii cu autism, întârziere în dezvoltare și parinții acestora.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Ботаника, str. Cuza-Vodă 30/1

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?