Опубликовано вчера

Ambalator la linia de fabricare a produselor de cofetărie și patiserie

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Работа посменно
Oпыт:
Без опыта
Город:
Страшены

Описание вакансии

Cerințele față de candidat:

  • Capacitate de a urma instrucțiuni și de a învăța rapid procesele de lucru;
  • Flexibilitate și disponibilitate de a lucra în ture;
  • Atenție la detalii pentru a asigura conformitatea produselor cu regulile de ambalare;
  • Motivare și o bună etică a muncii;
  • Adaptabilitate și capacitatea de a lucra în echipă;
  • Experiență nu este necesară, oferim pregătire la locul de muncă.

Responsabilitățile candidatului:

  • Ambalarea produselor de cofetărie și patiserie conform standardelor companiei;
  • Păstrarea spațiului de lucru curat și organizat;
  • Colaborarea cu echipa pentru îndeplinirea țintelor de producție;
  • Respectarea cu strictețe a normelor de igienă și siguranță la locul de muncă.
Oferta noastră:

Nefis SRL oferă angajaților un mediu de lucru sigur și profesionist. Salariul este negociabil în funcție de calificările candidatului. Beneficiile includ oportunități de învățare și dezvoltare profesională, precum și un mediu de lucru pozitiv.

Program de lucru în două schimburi luni-joi:

  • Zile de odihnă vineri, sâmbăta, duminică;
  • I schimb 7.00 – 19.00;
  • II schimb 19.00 – 7.00.

Depunerea candidaturii:

Dacă sunteți interesat de acest post, vă invităm să aplicati "prin intermediul platformei delucru.md" sau la adresa de mail hr@nefis. md.

Pentru mai multe detalii la nr. de telefon [показать номер]079500266

Преимущества

Tранспортные расходы

Талоны на питание

Рабочая форма

О компании

Fabricarea produselor de cofetărie și patiserie (biscuiți, produse din vafe, produse expandate, caramele, bomboane);

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Страшены, satul Cojușna, str.R.Lomtadze 2/3

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?